o mnie

Jestem niezależnym projektantem wnętrz, którego pasją jest tworzenie przestrzeni łączących estetykę z funkcjonalnością.

​Jestem absolwentką Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Studia ukończyłam tytułem Magistra Sztuk Pięknych w 2011 roku.

Moje doświadczenie obejmuje zarówno realizacje projektów wnętrz mieszkalnych, jak i przestrzeni publicznych oraz komercyjnych.

Przed rozpoczęciem pracy zawsze dokonuje wnikliwej analizy potrzeb i preferencji stylistycznych inwestora, wspólnie z nim opracowuję koncepcję, w trakcie realizacji przedstawiam warianty i konsultuję, by w finale dostarczyć projekt satysfakcjonujący Klienta w każdym szczególe.

Zdobyte doświadczenie, znajomość ofert różnych podwykonawców i szerokiej gamy produktów wykończenia wnętrz pozwalają mi na sprawne i optymalne zarządzanie zarówno harmonogramem, jak i budżetem projektu.

Jeszcze w trakcie studiów podjęłam pracę jako asystent projektanta w jednym z trójmiejskich biur projektowych. Zdobywałam doświadczenie, uczyłam się kontaktu z klientem, poznawałam różne materiały. Tworzyłam projekty zarówno dla klientów prywatnych, jak i dla firm, wnętrza domowe, ale też sklepy i biura.

Jednocześnie zdobywałam własnych klientów i tworzyłam autorskie projekty. Zdobyte doświadczenie pozwoliło mi na niezależność w zawodzie, ale jednocześnie jest gwarantem wysokiej jakości moich usług.

Zapraszam do współpracy przy kreowaniu pięknych i funkcjonalnych przestrzeni, które pozytywnie wpływają na ich użytkowników – w życiu, pracy i prowadzeniu biznesu.